Poznaj ofertę naszych najlepszych butów do biegania. Znajdziesz tutaj modele dla początkujących i zaawansowanych biegaczy, którzy poszukują obuwia na treningi oraz starty w zawodach.

 

Buty do biegania Li-Ning charakteryzują się nowoczesnym designem, wysokim poziomem komfortu oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które pomagają Ci maksymalizować osiągi. W naszej ofercie znajdziesz m.in. buty treningowe i startowe z innowacyjna pianką Cloud, zapewniającą niepowtarzalne doznania i najwyższy poziom oddawania energii.  Dzięki unikalnej kompozycji system Cloud oferuje dużą dawkę amortyzacji, pozwalając jednocześnie zachować wysoką dynamikę i lekkość buta. Połączenie tych 2 cech, dotychczas leżących na przeciwległych biegunach, sprawia, że buty Li-Ning z pianką Cloud są niezwykle uniwersalne. Dzięki temu doskonale sprawdzają się jako treningowe buty na co dzień, do biegania po utwardzonych nawierzchniach jak również do startów w zawodach na różnych dystansach. Ta nowoczesna technologia wyrożnia ofertę Li-Ning na rynku biegowego obuwia.  

 

Technologię Cloud znajdziesz m.in. w modelach Cloud (damski i męski) oraz SuperLight.

 

 

 

 


Li-Ning – to jeden z największych producentów obuwia i odzieży sportowej w Chinach. Historia marki sięga 1989 r., a jej założycielem jest 3-krotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce, legendarny Li Ning. 

Li-Ning

ul. Kineskopowa 1B/126 05-500 Piaseczno

telefon 513 609 571

office@li-ning.pl