Przedstawiamy nowość w naszej ofercie! Li-Ning SpeedStar to model przeznaczony dla biegaczek, które szukają uniwersalnego buta łączącego w sobie wysoki komfort i charakteryzującego się wysoką dynamiką. 

 

Jak sama nazwa wskazuje, Li-Ning SpeedStar to model, który wręcz zachęca do tego, by biegać szybko. Został skontruowany z myślą o maksymalizacji osiągnięć biegowych, dlatego doskonale sprawdzi się podczas dynamicznych jednostek oraz startów w zawodach. Jednocześnie, innowacyjna konstrukcja podeszwy zapewnia odpowiedni poziom amortyzacji, by trenować w nich nawet na co dzień podczas długich wybiegań. 

 

Model ten cechuje się również niesamowitą lekkością - jedynie 178 g w rozmiarze 39 sprawia, że bieg staje się prawdziwą przyjemnością. Tak niską wagę udało się uzyskać poprzez zastosowanie lekkiej, przewiewnej cholewki Monoyarn Design i zminimalizowanie dodatkowych elementów. Dzięki temu but jest przyjemnie miękki i niemal nieodczuwalny na stopie podczas biegu. SpeedStar daje Ci prawdziwą swobodę i pozwala poczuć, czym jest szybkość.

 

Li-Ning SpeedStar to but przeznaczony do biegania po twardych nawierzchniach. Powłoka podeszwy Anti-Slip Wearable dba o trakcję również w przypadku mokrego podłoża, a dodatkowa warstwa gumy wydłuża jej żywotność. Odblaskowe elementy Fashion 3M Light Reflecting nie tylko przyciągają wzrok, ale także zwiększają bezpieczeństwo, kiedy biegasz po zmroku.

 

Model dostępny jest w kolorze szaro-czarno-białym oraz fioletowo-czarno-białym.


Li-Ning – to jeden z największych producentów obuwia i odzieży sportowej w Chinach. Historia marki sięga 1989 r., a jej założycielem jest 3-krotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce, legendarny Li Ning. 

Li-Ning

ul. Kineskopowa 1B/126 05-500 Piaseczno

telefon 513 609 571

office@li-ning.pl