System amortyzacji LiNing Cloud

LiNing Cloud to wyjątkowa technologia opracowana przez inżynierów marki, mająca na celu zapewnienie najwyższego poziomu amortyzacji i oddawania energii. Konstrukcja podeszwy z wykorzystaniem materiału Cloud pozwala zaprojektować buty, które jednocześnie oferują wysoki komfort i dużą dynamikę. Zastosowanie tej technologii na długości całej podeszwy pozwala na korzystanie z niej bez względu na Twój styl biegu. LiNing Cloud zapewnia naprawdę wyjątkowe doznania i pozwala Ci cieszyć się każdym biegowym krokiem. Wreszcie możesz poczuć się tak, jakbyś biegał w chmurach.

 

 

 

 

 

 

Konstrukcja cholewki Soft Whole-Woven Tech

 

W LiNing rozumiemy, jak ważnym elementem jest jak najwyższy poziom komfortu podczas każdego biegowego kroku. Dlatego opracowaliśmy wyjątkową technologię konstrukcji cholewki Soft Whole-Woven Tech, minimalizując liczbę wewnętrznych szwów i elementów, które mogłyby powodować dyskomfort wewnątrz buta. Soft Whole-Woven Tech to bezpieczeństwo i wygoda podczas każdego kroku.

 

 

 

 

 

 

 

Cholewka „Breathable Vamp”

Cholewki wykonane z materiału „Breathable Vamp” zapewniają wysoką oddychalność i wytrzymałość buta. W odczuciu jest minimalnie bardziej miękka niż „Monoyarn Design”. Charakteryzuje się dużą liczbą niewielkich otworów na całej powierzchni buta, które dają poczucie przewiewności i oferują wysoki komfort użytkowania buta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powłoka podeszwy Anti-Slip Wearable

 

Konstruując podeszwy butów do biegania marki LiNing skupiamy się na 2 elementach: zwiększonej przyczepności, by zapewnić biegaczom maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę oraz wysokiej jakości stosowanych materiałach, dzięki którym dłużej mogą cieszyć się doskonałymi właściwościami butów.

 

Podeszwy Anti-Slip Wearable to idealne połączenie funkcjonalności i wytrzymałości podeszwy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

System Anti-Collision Toe

System Anti-Collision Toe to specjalny element konstrukcji umieszczony z przodu buta, którego celem jest zabezpieczenie części palcowej przed drobnymi kamieniami i innymi twardymi elementami, które mogą pojawić się na Twojej drodze.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fashion 3M Light Reflecting

Biegać można bez względu na porę dnia i nocy. Ale kiedy robisz to nocą, lepiej zadbać o jak najlepszą widoczność. Dlatego w naszych butach stosujemy elementy odblaskowe 3M Light Reflecting, które pozwalają łatwiej dostrzec Cię, kiedy biegasz po zmierzchu. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cholewka "Monoyarn Design"

"Monoyarn design" to synonim biegowej swobody. Nasz unikalny sposób konstrukcji cholewki ma na celu zapewnienie maksymalnego możliwego poziomu przewiewności buta. Dzięki temu dłużej pozostaje suchy, co wydłuża jego żywotność. Jednocześnie podczas biegu nie musisz już martwić się dyskomfortem z powodu wysokiej temperatury wewnątrz buta. Dzięki cholewce Monoyarn Design możesz poczuć, jak w środku hula wiatr!

 

 

 

 

 

Li-Ning – to jeden z największych producentów obuwia i odzieży sportowej w Chinach. Historia marki sięga 1989 r., a jej założycielem jest 3-krotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce, legendarny Li Ning. 

Li-Ning

ul. Kineskopowa 1B/126 05-500 Piaseczno

telefon 513 609 571

office@li-ning.pl