Promocje

Regulamin akcji „Kup buty Li-Ning i wystartuj za darmo w 7. Półmaratonie Radomskiego Czerwca”

1. Organizatorem akcji jest 12BUY Sp. Z o.o., z siedzibą w Piasecznie przy ul. Kineskopowej 1B, lok. 31, 05-500 Piaseczno we współpracy ze Stowarzyszeniem „Biegiem Radom” .

2. Akcja promocyjna „Kup buty Li-Ning i wystartuj za darmo w 7. Półmaratonie Radomskiego Czerwca” dotyczy produktów z kategorii „buty” oferowanych w sklepie internetowym www.li-ning.pl.

3. Aby skorzystać z promocji należy:
- dokonać zakupu produktu z kategorii „buty” w sklepie internetowym www.li-ning.pl
- zarejestrować się do biegu 7. Półmaraton Radomskiego Czerwca na stronie internetowej: www.cronochip.pl/7-polmaraton-czerwca76    bez dokonywania opłaty startowej
- przesłać na adres office@li-ning.pl dowód zakupu butów oraz dane uczestnika biegu (imię i nazwisko), który chce skorzystać z promocji
- po prawidłowej weryfikacji dowodu zakupu butów Li-Ning, Organizator zmieni status zgłoszonego uczestnika na liście startowej na „Opłacony”

4. W przypadku dokonania zwrotu zakupionych butów zgodnie z regulaminem sklepu internetowego www.li-ning.pl (§ 3. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Regulaminu sklepu), uczestnik traci również prawo do skorzystania z akcji „Kup buty Li-Ning i wystartuj za darmo w 7. Półmaratonie Radomskiego Czerwca”. W takiej sytuacji jego status na liście startowej zostanie zmieniony na „Nieopłacony”. W przypadku chęci wzięcia udziału w biegu, uczestnik będzie zobowiązany do wniesienia opłaty startowej w wysokości, jaka obowiązywała w dniu poinformowania Organizatora o chęci odstąpienia od umowy.

5. Uczestnicy, którzy zapisali się na bieg i wnieśli opłatę startową zgodną z regulaminem 7. Półmaratonu Radomskiego Czerwca dostępnym na stronie internetowej www.polmaratonradom.pl, a chcą skorzystać z niniejszej promocji mogą otrzymać zniżkę na zakup butów w sklepie internetowym www.li-ning.pl w wysokości wniesionej opłaty startowej. Aby skorzystać z tej możliwości należy:
- wysłać na adres e-mail office@li-ning.pl dane (imię i nazwisko) uczestnika, który dokonał opłaty startowej. W temacie wiadomości należy wpisać „Półmaraton Radomskiego Czerwca”
- po prawidłowej weryfikacji uczestnika, Organizator prześle uczestnikowi unikalny kod rabatowy uprawniający do uzyskania rabatu na zakup produktów z kategorii „buty” w sklepie internetowym www.li-ning.pl w wysokości równej wniesionej przez tego uczestnika opłacie startowej na bieg 7. Półmaraton Radomskiego Czerwca.
- kod rabatowy przysługuje na 1 parę butów, jest jednorazowy i obowiązuje do 31 maja 2016 r. do godz. 23:59.

6. Akcja „Kup buty Li-Ning i wystartuj za darmo w 7. Półmaratonie Radomskiego Czerwca” obowiązuje w dniach 5 kwietnia 2019 r. od godz. 9:00 do 26 maja 2019 r. do godz. 23:59.

Zapisz się do newslettera

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Copyright © 2021 LI NING. ALL RIGHTS RESERVED