Buty do chodzenia Li-Ning AGLM004-1H (szary) + prezent za złotówkę!

  • 200 zł


  • Typ : sportowe
  • Przeznaczenie : lifestyle, chodzenie
  • Charakterystyka : komfort
  • Waga : 157 g (rozm. 39)
  • Kolor : szaro-czarno-biały

Teraz w promocji prezent za złotówkę!

1. Kup buty objęte promocją

2. W ciągu 48 godzin od dokonania zamówienia wyślij na maila office@li-ning.pl wiadomość z informacją, jaki prezent chcesz otrzymać za 1 złoty. Lista dostępnych prezentów i regulamin akcji dostępny jest pod tym linkiem.

Powiązane produkty

Tagi: buty do chodzenia li-ning aglm004-1h szary, aglm004-1h, buty, kobiety, lifestyle, sports life, training

Technologie

Technologie

sprawdź sam dlaczego są najlepsze!

 

Zobacz więcej

Instagram

O nas

Li-Ning to jeden z czołowych producentów obuwia i odzieży sportowej na świecie. Oferta firmy obejmuje obuwie i odzież sportową, wyposażenie i akcesoria dla profesjonalistów oraz amatorów, oraz produkty z kategorii lifestyle. Historia marki sięga 1989 r., a jej założycielem jest 3-krotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce Li Ning. „Sport Twoją Pasją” oraz „Wszystko jest możliwe” to hasła przewodnie marki.

W Li-Ning wierzymy, że każdy może być sportowcem i zasługuje, by realizować swoje plany i marzenia. Dostarczając pasjonatom sportu sprzęt najwyższej jakości chcemy im pomóc w osiągnięciu sukcesów, które kiedyś wydawały się być poza zasięgiem.

Zapisz się do newslettera

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Copyright © 2019 LI NING. ALL RIGHTS RESERVED