Technologie

Technologie

sprawdź sam dlaczego są najlepsze!

 

Zobacz więcej

System amortyzacji LiNing Cloud

LiNing Cloud to wyjątkowa technologia opracowana przez inżynierów marki, mająca na celu zapewnienie najwyższego poziomu amortyzacji i oddawania energii. Konstrukcja podeszwy z wykorzystaniem materiału Cloud pozwala zaprojektować buty, które jednocześnie oferują wysoki komfort i dużą dynamikę.

Zastosowanie tej technologii na długości całej podeszwy pozwala na korzystanie z niej bez względu na Twój styl biegu.

LiNing Cloud zapewnia naprawdę wyjątkowe doznania i pozwala Ci cieszyć się każdym biegowym krokiem. Wreszcie możesz poczuć się tak, jakbyś biegał w chmurach.

Konstrukcja cholewki Soft Whole-Woven Tech

W LiNing rozumiemy, jak ważnym elementem jest jak najwyższy poziom komfortu podczas każdego biegowego kroku.

Dlatego opracowaliśmy wyjątkową technologię konstrukcji cholewki Soft Whole-Woven Tech, minimalizując liczbę wewnętrznych szwów i elementów, które mogłyby powodować dyskomfort wewnątrz buta.

Soft Whole-Woven Tech to bezpieczeństwo i wygoda podczas każdego kroku.

Cholewka „Breathable Vamp”

Cholewki wykonane z materiału „Breathable Vamp” zapewniają wysoką oddychalność i wytrzymałość buta. W odczuciu jest minimalnie bardziej miękka niż „Monoyarn Design”.

Charakteryzuje się dużą liczbą niewielkich otworów na całej powierzchni buta, które dają poczucie przewiewności i oferują wysoki komfort użytkowania buta.

Powłoka podeszwy Anti-Slip Wearable

Konstruując podeszwy butów do biegania marki LiNing skupiamy się na 2 elementach: zwiększonej przyczepności, by zapewnić biegaczom maksymalne bezpieczeństwo i kontrolę oraz wysokiej jakości stosowanych materiałach, dzięki którym dłużej mogą cieszyć się doskonałymi właściwościami butów. Podeszwy Anti-Slip Wearable to idealne połączenie funkcjonalności i wytrzymałości podeszwy.

System Anti-Collision Toe

System Anti-Collision Toe to specjalny element konstrukcji umieszczony z przodu buta, którego celem jest zabezpieczenie części palcowej przed drobnymi kamieniami i innymi twardymi elementami, które mogą pojawić się na Twojej drodze.

Fashion 3M Light Reflecting

W LiNing rozumiemy, jak ważnym elementem jest jak najwyższy poziom komfortu podczas każdego biegowego kroku.

Dlatego opracowaliśmy wyjątkową technologię konstrukcji cholewki Soft Whole-Woven Tech, minimalizując liczbę wewnętrznych szwów i elementów, które mogłyby powodować dyskomfort wewnątrz buta.

Soft Whole-Woven Tech to bezpieczeństwo i wygoda podczas każdego kroku.

Cholewka "Monoyarn Design"

"Monoyarn design" to synonim biegowej swobody. Nasz unikalny sposób konstrukcji cholewki ma na celu zapewnienie maksymalnego możliwego poziomu przewiewności buta.

Dzięki temu dłużej pozostaje suchy, co wydłuża jego żywotność. Jednocześnie podczas biegu nie musisz już martwić się dyskomfortem z powodu wysokiej temperatury wewnątrz buta.

Dzięki cholewce Monoyarn Design możesz poczuć, jak w środku hula wiatr!

Bestsellery

O nas

Li-Ning to jeden z czołowych producentów obuwia i odzieży sportowej na świecie. Oferta firmy obejmuje obuwie i odzież sportową, wyposażenie i akcesoria dla profesjonalistów oraz amatorów, oraz produkty z kategorii lifestyle. Historia marki sięga 1989 r., a jej założycielem jest 3-krotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce Li Ning. „Sport Twoją Pasją” oraz „Wszystko jest możliwe” to hasła przewodnie marki.

W Li-Ning wierzymy, że każdy może być sportowcem i zasługuje, by realizować swoje plany i marzenia. Dostarczając pasjonatom sportu sprzęt najwyższej jakości chcemy im pomóc w osiągnięciu sukcesów, które kiedyś wydawały się być poza zasięgiem.

Zapisz się do newslettera

×

Drogi Użytkowniku!

Aby dalej móc udostępniać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Prosimy zatem abyś wyraził zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsza. Zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie Polityka Prywatności.

Akceptuje
Copyright © 2021 LI NING. ALL RIGHTS RESERVED